Jarri gurekin harremanetan

Ahalik eta azkarren erantzunen dugu

(*) Derrigorrezko eremuak

Bisita gaitzazu

Serapio Huici etorb. 22. Perituen eraikina

31610 Atarrabia (Nafarroa)

Ordutegia

Urriaren 1etik maiatzaren 31ra

Astelehen eta astearteetan: 8:00-14:00 eta 15:30-17:30

Asteazken, ostegun eta ostiraletan: 8:00-14:30

 

Ekainaren 1etik irailaren 30era eta jaiegunen bezperak

Astelehenetik ostiralera: 8:00-14:30

Gurekin harremanetan jarri

Eremuak

Lehendakari

Mari Jose Arrondo

marijose@cpaen.org
615504207

Kudeaketa eta Kontabilitatea

Sandra González

sandra@cpaen.org
602 355 694

Komunikazioa

Zuzendari teknikoa

Zertifikazioa

Amaia Berástegui

amaia@cpaen.org

Bárbara Pastor

barbara@cpaen.org
664 610 172

Lidia Azcárate

lidia@cpaen.org
634 800 708

María Resano Ibáñez

maria@cpaen.org

Jorge Fernández de los Reyes

jorge@cpaen.org

Erregistroak

Kontrola

Miguel Rodriguez

miguel@cpaen.org
636 459 690

Mikel Alcasena

mikel@cpaen.org
610 028 592

Julen Sarriés

julen@cpaen.org
603 726 939

Alberto Ramírez

alberto@cpaen.org
650 08 28 60

Promozioa

Andrea Lecumberri

andrea@cpaen.org
645 45 31 36

Gure cookieak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu, hobeto nabigatu ahal izateko.
Nabigatzen jarraitzen duzularik, ulertzen dugu cookien gure politika onartzen duzula.